AKTUALITĀTES
   
48656

Valsts kontrole vs Veselības ministrija
Apskatīt komentārus (0)


11.10.2014


Veselības nozare ir viena no iedzīvotājiem svarīgākajām nozarēm, jo tā tieši skar ikvienu sabiedrības locekli. Tāpēc Veselības ministrijas pienākums ir garantēt, lai nozarei piešķirtais finansējums tiktu izlietots tā, lai sabiedrībai sniegtu iespējami lielāku labumu. Taču daudzi nozarei būtiski jautājumi netiek risināti jau gadiem. Veselības ministrijas  nepadarīto darbu sarakstā ir gan veselības aprūpes pakalpojumu groza definēšana, gan valstī noteikto veselības aprūpes pakalpojumu tarifu pārskatīšana atbilstoši pakalpojumu faktiskajām izmaksām.
Lasiet rakstu "Valsts kontrole iestājas par veselības nozares finansējuma kontroli" | http://www.lrvk.gov.lv/valsts-kontrole-iestajas-par-veselibas-nozares-finansejuma-kontroli/ |
Viedoklis „budžeta palielināšana veselības nozarei tās problēmas neatrisinās” – vai aicinājums nedot papildu līdzekļus veselības aprūpei? 
Veselības ministrija pauž neizpratni par Valsts kontroles publicēto viedokli saistībā ar veselības aprūpes problēmām un finansējuma palielināšanu, kas tās it kā neatrisināšot.
http://www.vm.gov.lv/lv/aktualitates/4583_viedoklis_budzeta_palielinasana_veselibas_nozarei_tas_proble  
 
      Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHAGaismas iela 19 k-8, Ķekava, Ķekavas pagasts, Ķekavas novads, LV-2123, Latvija

Logo +371 26062077
Logo apvieniba@apvienibahiv.lv