Biedrība "Apvienība HIV.LV"Latvija +371 26062077 (ik dienu pl. 9 - 21)
apvieniba@apvienibahiv.lv

 
   
22580

Rīgas Austrumu slimnīcā 5 stacionāri
Apskatīt komentārus (0)


02.04.2012


 

2012.gada 2.aprīlis

Paziņojums masu medijiem

Rīgas Austrumu slimnīcas sastāvā darbu uzsācis stacionārs „Latvijas Infektoloģijas centrs”

Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīca (Rīgas Austrumu slimnīca), atbilstoši valdības lēmumam, ir pārņēmusi ar infekciju slimību ārstniecību saistītās funkcijas, un slimnīcas sastāvā darbu uzsācis stacionārs „Latvijas Infektoloģijas centrs”.

Līdz ar to kopumā Rīgas Austrumu slimnīcā ir pieci stacionāri – „Gaiļezers”, „Latvijas Onkoloģijas centrs”, „Biķernieki”, „Linezers” un „Latvijas Infektoloģijas centrs”.

Kā akcentē Rīgas Austrumu slimnīcas valdes priekšsēdētājs prof. Viesturs Boka, daudzprofilu ārstniecības iestādē, kur strādā nozīmīga dažādu nozaru profesionāļu komanda, pacientiem arī turpmāk būs pieejama kvalitatīva un savlaicīga diagnostika un ārstēšana. Strādājot vienas slimnīcas sastāvā, nebūs nepieciešamība slēgt līgumus un veikt savstarpējos norēķinus par atsevišķu diagnostikas un ārstniecības pakalpojumu sniegšanu.

Ne mazāk svarīgi ir turpināt attīstīt infekcijas slimību, plaušu slimību, torakālās ķirurģijas u.c. metožu attīstību.

Apvienojot speciālistu zināšanas un pieredzi, plānots izstrādāt un ieviest kopējas vadlīnijas hepatoloģijas pacientu ārstēšanā. Nākotnē Rīgas Austrumu slimnīcā paredzēts veidot multidisciplināru hepatoloģijas vienību, kurā strādās dažādu nozaru profesionāļi, nodrošinot pacientiem kvalitatīvu un pēctecīgu veselības aprūpi. Tāpat iecerēts pilnveidot plaušu slimību pacientu ārstēšanu. Esošo Tuberkulozes un plaušu slimību klīniku, atbilstoši Rīgas Austrumu slimnīcā pieņemtajai organizatoriskajai struktūrai, paredzēts pārveidot par atsevišķu stacionāru.

Rīgas Austrumu slimnīca ir lielākā daudzprofilu ārstniecības iestāde Latvijā, kas ne tikai nodrošina daudzpusīgu diagnostiku un ārstēšanu pacientiem, bet arī veic zinātniski pētniecisko darbu un attīstīta inovācijas, nodrošina jauno speciālistu apmācību un īsteno pasākumus sabiedrības izglītošanai un veselības veicināšanai. Kopumā slimnīcā strādā ap 4500 darbinieku.

Papildus informācija:

Dace Kārkliņa

Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas

preses sekretāre

Tālr. 67042312, 29533172

dace.karklina@aslimnica.lv

www.aslimnica.lv

 


 
      Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHA