Biedrība "Apvienība HIV.LV"Latvija +371 26062077 (ik dienu pl. 9 - 21)
apvieniba@apvienibahiv.lv

 
   
32654

Publikāciju daidžests
Apskatīt komentārus (0)


27.01.2013


HIV infekcijas izplatība injicējamo narkotiku lietotāju vidū ir ļoti augsta, un ar HIV inficēta trešā daļa injicējamo narkotiku lietotāju, atklāts Latvijas Tuberkulozes fonda un Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) pētījumā «Tuberkulozes, HIV un asociēto faktoru izplatība injicējamo narkotiku lietotāju vidū».
Lasiet rakstu saitē:
http://www.spkc.gov.lv/aktualitates/323/petijums-tresdala-injicejamo-narkotiku-lietotaju-ir-inficeti-ar-hiv
****************************************
Finanšu krīzes iespaidā strauji palielinās narkotiku lietotāju skaits Grieķijā. Tiek ziņots par HIV infekcijas uzliesmojumu to vidū. Speciālistu bažas īpaši izraisa jaunās sintētiskās narkotikas, pārsvarā metamfetamīns. Šīs narkotikas ir lētas un ārkārtīgi bīstamas cilvēka fiziskai un garīgai veselībai.
Lasiet rakstu saitē:
http://www.tvnet.lv/zinas/arvalstis/451264-griekija_strauji_izplatas_jaunas_bistamas_nabago_narkotikas
****************************************
Indianas Universitātes doktore Debija Herbenika veica pētījumu, lai noskaidrotu seksuāli aktīvu cilvēku attieksmi pret prezervatīviem.Bieži dzirdēts, ka gumijas izstrādājuma dēļ vīrietis nespēj izbaudīt pilnvērtīgu seksu. Tāpat vīrieši sūdzas, ka prezervatīvs spiež vai doma, ka tas var pārplīst, neļauj sasniegt kulmināciju. Pirms tam veikti arī pētījumi par to, kā sieviete izjūt vai neizjūt prezervatīva klātbūtni. Kā izrādās, daudzas sievietes nespēja atšķirt, vai kontracepcijas līdzeklis ir ieeļļots vai nav. Tāpat pētījumā tika atklāts, ka vīriešu erekciju nekādi neietekmē prezervatīva uzvilkšana.
Lasiet rakstu saitē:
http://www.tvnet.lv/sievietem/buduars/451042-tas_ir_pieradits_prezervativi_neboja_seksu
****************************************
Mūsdienās izmanto lateksa prezervatīvus, taču tajā laikā mīlniekiem bija jāsamierinās ar gumijas prezervatīviem. Jā, tieši tā jāsamierinās, jo ar īpaši patīkamām sajūtām to laiku dāmas nelielījās. Visticamāk, sievietēm mīlēšanās ar šādiem prezervatīviem ne visai patika, taču no nevēlamas grūtniecības tie pasargāja
Lasiet rakstu saitē:
http://www.tvnet.lv/sievietem/buduars/450312-ar_tadiem_prezervativiem_milejas_senak
****************************************
13 populārākās vīriešu atrunas, lai nelietotu prezervatīvu. Tikai 10 sievietes dzirdējušas šādu iemeslu prezervatīva nelietošanai: esmu gatavs bērnam!
Lasiet rakstu saitē:
http://www.tvnet.lv/sievietem/buduars/446303-13_popularakas_viriesu_atrunas_lai_nelietotu_prezervativu
****************************************
 
      Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHA