AKTUALITĀTES
   
44255

Jauns AGIHAS projekts
Apskatīt komentārus (0)


11.04.2014


Projekts paredzēts pilsoniskās līdzdalības stiprināšanai, lai savu interešu aizstāvībā iesaistītu jaunus aktīvistus no cilvēku, kuri dzīvo ar HIV vidus, kā arī veicinātu savstarpējo sadarbību gan viņu, gan pacientu organizāciju, kuras darbojas HIV un ar to saistītās jomās starpā.
Projekta realizācijā paredzēts iesaistīt pašus HIV pacientus, brīvprātīgos no mācību iestādēm, pārstāvjus no sabiedriskajām organizācijām. 
Kopienas pārstāvji  piedalīsies  apmācībā, kur gūs izpratni par veidiem kā ietekmēt politiku, kā sekmēt kopienai labvēlīgu lēmumu pieņemšanu veselības aprūpē, kā sadarboties ar lēmumu pieņēmējiem.
Notiks apaļā galda diskusija, kur dalībnieki  vienosies par  advokācijas mērķiem,  izveidos  sadarbības tīklu, vienotu informācijas un saziņas telpu, nonāks pie kopīga redzējuma veselības aprūpes uzlabošanā un tās ietekmēšanā.
Maija trešajā svētdienā, atzīmējot Starptautisko no AIDS mirušo Piemiņas dienu Rīgā, brīvprātīgie, uzrunājot garāmgājējus, izdalot viņiem flajerus, motivējot rūpēties par savu veselību, piedāvās interesentiem atbildēt uz speciāli sagatavotiem jautājumiem, iezīmēt tos virzienus veselības aprūpes un pacientu interešu aizstāvības jomā, kuri no sabiedrības viedokļa prasa īpašu uzmanību. Izanalizējot šīs atbildes, kā arī atbildes no interneta vietnēm, tiks sagatavota brošūra, kurā tiks akcentēti virzieni un ieteikumi kā visefektīvāk ietekmēt politikas veidošanu veselības jomā.
 
      Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHAGaismas iela 19 k-8, Ķekava, Ķekavas pagasts, Ķekavas novads, LV-2123, Latvija

Logo +371 26062077
Logo apvieniba@apvienibahiv.lv