Biedrība "Apvienība HIV.LV"+371 26062077 (ik dienu pl. 9 - 21)
apvieniba@apvienibahiv.lv

 
   
60826

Ir rezultāti!
Apskatīt komentārus (0)


24.09.2015


Materiālu atbalstu jau saņēmuši izstrādātāji, kas prezervatīvus taisa no grafēna un kuros ir iestrādāts aplikators ieziešanai, iekšējos prezervatīvus Origami (prezervatīva un seksrotaļlietas hibrīds), termonosēšanās prezervatīvus (taisīti „ar rezervi”, kas pēc uzvilkšanas siltuma ietekmē samazinās līdz vajadzīgajam izmēram). Visi šie projekti var pretendēt uz finansējuma otro fāzi, kurā katrs uzvarētājs saņems miljons dolāru.
Daudzas izstrādnes vēl atrodas testēšanas stadijā, kas notiek Kalifornijas Ģimenes veselības centra bāzē (California Family Health Center, CFHC) Sandjēgo. Lai pilnībā novērstu iespēju, ka izstrādājums „pārplīsīs vai tam tecēs cauri”, pētījumi tajā skaitā notiek ar  sieviešu un vīriešu piedalīšanos, kam ir monogāmas attiecības. Testēšana ilgst ne mazāk par sešiem mēnešiem. Pēc katra dzimumakta brīvprātīgie detalizēti aizpilda speciālas anketas.
Katrs eksperimentālais prezervatīvs iziet tūkstošiem mehānisko testu, iekams tiek nodots klīniskiem pārbaudījumiem, kuros iesaistās cilvēki.
The Guardian
 
      Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHA