Biedrība "Apvienība HIV.LV"Latvija +371 26062077 (ik dienu pl. 9 - 21)
apvieniba@apvienibahiv.lv

 
   

Apvienība HIV.LV Bauskā
Apskatīt komentārus (0)


16.05.2012


Piezīme: pārpublicējamā tekstā labots A. Sējas uzvārds | Avots: "Palīgiem jāapzinās līdzatkarības risks" | Uldis Varnevičs 15.05.2012. 20:02 | Bauskas Dzīve | http://www.bauskasdzive.lv/portals/vietejas/raksts.html?xml_id=26853
Pasākumu organizēja biedrības «Apvienība HIV.LV» un «Bauskas impulss». Semināru vadīja biedrības «Apvienība HIV.LV» valdes priekšsēdētājs Aleksandrs Molokovskis un valdes locekle Agita Sēja. Abiem šajā jomā darba stāžs ir vairāk nekā desmit gadu.
Seminārs ir tikai viens no pasākumiem, kas īstenots Ziemeļu Ministru padomes finansētā projektā «Cilvēku, kuri dzīvo ar HIV/AIDS, dzīves kvalitātes uzlabošana», informē A. Sēja. Pasākuma mērķis – informēt sociālos darbiniekus par HIV, AIDS un dažādām atkarībām. Psihologiem, sociālajiem darbiniekiem, mediķiem un citiem, kas cenšas palīdzēt atkarību jūgā nonākušajiem, viegli var rasties līdzatkarība.
«Ir svarīgi pamanīt, kur beidzas palīdzība un sākas līdzatkarība,» uzsvēra A. Sēja. Minēto profesiju pārstāvji sava darba rezultātu bieži vien neredz, tāpēc viņiem rodas izdegšanas sindroms, kas arī var radīt spēcīgu atkarību.
«Ir jādomā par sociālajiem darbiniekiem, kas strādā ar atkarīgajiem. Viņu attieksme pret klientiem, kas ierodas pēc palīdzības, ir ļoti svarīga,» saka A. Sēja. 
****************************************************************
Foto: Uldis Varnevičs "Palīgiem jāapzinās līdzatkarības risks", www.bauskasdzive.lv
 
      Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHA