AKTUALITĀTES
   
105443

600 tūkstošu eiro sabiedrības informēšanas kampaņai
Apskatīt komentārus (0)


21.03.2019


Izsludināts iepirkums sabiedrības informēšanas kampaņai par seksuālās un reproduktīvās veselības veicināšanu  
14. martā Elektronisko iepirkumu sistēmā izsludināts Veselības ministrijas rīkotais metu konkursa iepirkums sabiedrības informēšanas kampaņai par seksuālās un reproduktīvās veselības veicināšanu. Maksimālā līgumcena ir EUR 600 000,00 (seši simti tūkstoši euro un 00 centi) bez pievienotās vērtības nodokļa.
Metu konkursa mērķis ir, izmantojot radošo sacensību, iegūt labāko kampaņas stratēģijas un komunikācijas plāna ideju, kā arī tās īstenotāju.
Statistikas dati liecina, ka Latvijas iedzīvotāju zināšanas par seksuālās un reproduktīvās veselības, kā arī seksuāli transmisīvo infekciju (STI) profilakses jautājumiem nav pietiekamas. Latvija ir to Eiropas Savienības valstu vidū, kur HIV infekcijas, STI un mākslīgo abortu izplatības rādītāji ir augsti.
Sabiedrības informēšanas kampaņā tiks iekļautas tēmas par atbildīgām attiecībām, drošas kontracepcijas izmantošanu un STI, tai skaitā HIV, kā seksuālās un reproduktīvās veselības ietekmējošo faktoru profilakse. Kampaņas mērķis ir veicināt pārdomātu rīcību saistībā ar efektīvu kontracepcijas metožu izmantošanu un STI profilaksi, mazinot mītus, sekmējot STI un HIV izplatības un nevēlamas grūtniecības skaita samazināšanos.
Metu iesniegšanas termiņš 30. aprīlis plkst. 11:00.
****************
Informācija par sanāksmi ar ieinteresētajiem piegādātājiem
Metu konkursa „Seksuālās un reproduktīvās veselības veicināšanas kampaņas izstrāde un īstenošana”, iepirkuma identifikācijas numurs VM 2019/04/ESF, iepirkuma komisija informē, ka 2019. gada 27. martā plkst. 10:00 Veselības ministrijā (309. kabinetā), Brīvības ielā 72, k-1, Rīgā, tiek rīkota sanāksme ar ieinteresētajiem piegādātājiem. 
Sanāksmes laikā ieinteresētajiem piegādātājiem būs iespēja uzdot jautājumus un saņemt atbildes par iepirkuma nolikumu.
Sava dalība sanāksmē jāpiesaka līdz 2019. gada 26. marta plkst. 12:00, nosūtot informāciju Aretai Dzirvinskai uz elektronisko pastu: areta.dzirvinska@vm.gov.lv. Informācija nepieciešama caurlaides sagatavošanas nodrošināšanai.
 
      Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHAGaismas iela 19 k-8, Ķekava, Ķekavas pagasts, Ķekavas novads, LV-2123, Latvija

Logo +371 26062077
Logo apvieniba@apvienibahiv.lv