AKTUALITĀTES
   
105258

Vienu reizi mēnesī - pilnīgi droši
Apskatīt komentārus (0)


11.03.2019


<... Ilgstošas iedarbības HIV preparāti izrādījušies tikpat efektīvi kā ikdienas terapija, apliecina ATLAS un FLAIR klīnisko pētījumu 3. fāzes provizoriskie rezultāti. Šajos pētījumos piedalījās 1000 cilvēku no vairāk nekā 16 valstīm.
Kabotegravīrs (CAB) un rilpivirīns (RPV) tika injicēti pacientiem reizi mēnesī. Šie preparāti ir vieni no pirmajiem ARV-medikamentiem, kam paredzēta ilgstoša iedarbība, līdz ar to, pēc speciālistu domām, spēj risināt vienu no sarežģītākajām problēmām cīņā ar HIV – pacientu līdzestības ārstēšanai problēmu. 
Pētījuma autori norādījuši, ka ilgstošas iedarbības preparāti spētu garantēt, ka lielākais vairums cilvēku, kam izrakstīti antiretrovīrusu preparāti – HIV infekcijas standarta ārstēšana – sekmīgi sasniegs nenoteiktu vīrusu slodzi.
"Tā vietā, ka jums ik dienas tiek atgādināts, ka dzīvojat ar HIV infekciju, jums šo atgādinājumu vajadzēs dzirdēt tikai 12 reizes gadā, un tā ir brīvība," uzsvēra Londonas Karalienes Marijas universitātes HIV pētniece Hloja Orkina, paziņojot par viena no pētījumiem rezultātu CROI konferencē. ...>

 




 
      Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:




Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHA



Gaismas iela 19 k-8, Ķekava, Ķekavas pagasts, Ķekavas novads, LV-2123, Latvija

Logo +371 26062077
Logo apvieniba@apvienibahiv.lv