Biedrība "Apvienība HIV.LV"+371 26062077 (ik dienu pl. 9 - 21)
apvieniba@apvienibahiv.lv

 
   

Minskā filmēs seriālu jauniešiem „Augstāk par debesīm”
Apskatīt komentārus (0)


29.07.2011


Kā norāda UNDP speciāliste Marija Malinovska, seriāls tiks uzņemts, lai sadarbībā ar Baltkrievijas Veselības aizsardzības ministriju realizētu Globālā Fonda cīņai ar AIDS, tuberkulozi un malāriju grantu. Viens no projekta galvenajiem mērķiem ir novērst to cilvēku diskrimināciju, kuriem ir HIV, kā arī lai veicinātu HIV infekcijas profilakses pasākumus Baltkrievijā.
Ar daudzsēriju filmas palīdzību iecerēts noārdīt virkni stereotipu, kas ir izveidojušies par HIV un AIDS, izstāstīt par nepieciešamību rūpēties par sevi un saviem tuvajiem, veicināt jaunatnes iesaistīšanos aktuālu jautājumu apspriešanā, kas saistīti ar šo tematu, sekmēt tolerantas attieksmes veidošanos pret tiem, kam ir HIV.
Filmas varoņi būs jaunie cilvēki, kas nokļūst neparastās situācijās. Galvenais varonis būs 20 gadus vecs mūziķis, kas dzīvo un mācās Minskā. Viņam piemīt principi, no kuriem viņš nav gatavs atteikties naudas dēļ. Jaunajam cilvēkam būs jāpiedzīvo virkne pārbaudījumu, lai iegūtu patiesu gara brīvību un atbildību par sevi un apkārtējiem cilvēkiem.
 
      Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHA