Biedrība "Apvienība HIV.LV"Latvija +371 26062077 (ik dienu pl. 9 - 21)
apvieniba@apvienibahiv.lv

 
   
83019

Vairāki nedēļas raksti
Apskatīt komentārus (0)


14.12.2017


Visi devītklasnieki piedalījās konkursā „Ko tu zini par AIDS?”. Šī tēma pēdējo gadu laikā mūsu valstī kļūst arvien aktuālāka, diemžēl Latvija ir pirmajā vietā Eiropā gan HIV, gan AIDS izplatības ziņā. Konkursa gaitā 9. kl. skolēni uzzināja daudz jauna par šo problēmu, piemēram, par to, ka nedrīkst celt no zemes nekādas šprices, jo tās var būt inficētas, kā arī par to, ka inficēties ar HIV var konflikta laikā ar kausli, kam ir HIV. Vecāko klašu skolēni bija sagatavojuši vizuālo informāciju par HIV inficēto skaitu pasaulē, visās Baltijas valstīs, Latvijā un Latgalē.
Pilns raksts saitē: | http://www.kraslavasvestis.lv/zinas/article/3/kraslavas-varaviksnes-vidusskola-veselibas-teritorija.html |
************************
HIV testa veikšana ir katra cilvēka apzināts, brīvprātīgs lēmums, pie kā viņš visbiežāk nonāk vai nu plašsaziņas līdzekļu pamudināts, vai pašam apzinoties iespējamos riskus iegūt šo infekciju. HIV profilakses punktos medicīnas darbiniekam ir iespēja katram apmeklētājam veltīt pietiekoši daudz laika, sniedzot pirms un pēc testa konsultāciju, atbildēt uz jautājumiem un vajadzības gadījumā sniegt psiholoģisku un emocionālu atbalstu. Arī konfidencialitātes priekšrocība ir viens no iemesliem, kāpēc uz Rīgā esošajiem HIV profilakses punktiem brauc pat no attāliem Latvijas novadiem.
Lasiet pilnu materiālu saitēs: | http://veselam.la.lv/2017/12/14/apsveicami-ka-paris-pirms-dzimumattiecibam-bez-prezervativa-abi-reize-atnak-veikt-hiv-testu/https://ritakafija.lv/2017/12/16/hiv-profilakses-punktu-darbiniekiem/ |
************************
2017. gada 1. decembrī Anglikāņu baznīcā, Rīgā, notika AGIHAS balvas 'Glāsts - 2017' par nozīmīgu ieguldījumu HIV infekcijas mazināšanā Latvijā, pasniegšanas ceremonija un Pasaules AIDS dienai veltītais koncerts "Šī trauslā robeža starp pluss un mīnuss".

 
 
      Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHA