Biedrība "Apvienība HIV.LV"Latvija +371 26062077 (ik dienu pl. 9 - 21)
apvieniba@apvienibahiv.lv

 
   
82144

Saites uz trīs ziņām
Apskatīt komentārus (0)


02.11.2017


«HIV pacientu biedrība brīdina par zāļu mijiedarbību ar narkotikām» | http://farmacija-mic.lv/hiv-pacientu-biedriba-bridina-par-zalu-mijiedarbibu-ar-narkotikam/ | Papildināsim, ka kobicistāts tīrā veidā (kā atsevišķais medikaments «Tybost») pie mums vēl nav pieejams, bet to satur Latvijā plaši lietojamas kombinētas zāles «Rezolsta». Savukārt ritonavīru lieto gan atsevišķi (medikaments «Norvir»), gan to satur kombinētas zāles «Kaletra».
****************************
«AIDS slimnieku bioloģiskais terorisms» | http://www.delfi.lv/izklaide/divaina-pasaule/mistika/melna-volga-un-ilguciema-velns-kas-biedejis-cilvekus-latvija.d?id=49395429&page=4 | Banānu un apelsīnu mīkstumā šad tad novērojamas "asiņainas" dzīslas ar uzkrītoši sarkanu vai sarkanbrūnu pigmentāciju. Šī parādība likusi pamatu vēl vienai pilnīgi nepamatotai un muļķīgu baiļu izraisītai urbānai leģendai par HIV vīrusa nēsātājiem, kuri, vēloties ieriebt sabiedrībai par savu likteni, izdomā metodes kā aplipināt citus.
****************************
«Itālijā HIV pozitīvu vīrieti notiesā par 30 sieviešu inficēšanu» | http://bnn.lv/italija-hiv-pozitivu-virieti-notiesa-par-30-sieviesu-inficesanu-251998 |  Savus upurus viņš atradis sociālajos tīklos un iepazīšanās vietnēs internetā. 
****************************
 
      Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHA