Biedrība "Apvienība HIV.LV"Latvija +371 26062077 (ik dienu pl. 9 - 21)
apvieniba@apvienibahiv.lv

 
   
36772

Publiskā akcija "Dāvināsim Veselības ministrijai miljonu un farmkompānijām - šķēres!"
Apskatīt komentārus (0)


19.07.2013


Saite uz fotogaleriju http://www.apvienibahiv.lv/edit/mod_galerija/public_fullpic.php?lang=886&bid=117553&cid=729
Biedrības "Apvienība HIV.LV" rīkotā akcija notiks 31. jūlijā no 11.00 līdz 11.45 pie Veselības ministrijas (Rīgā, Brīvības ielā 72). Akcijai ir divas mērķauditorijas – Veselības ministrija un farmācijas kompāniju "МerckSharp&Dohme" un "Roche" Latvijas pārstāvniecības.
Turpinot “melni-dzelteno” plakātu sēriju par C hepatīta ārstēšanas pieejamības tēmu, akcijas ietvaros tiks izdoti trīs jauni plakāti: "C Hepatīts dejo rokenrolu slimnieku bērēs", "Samaksā par nāves deju, lai būtu nauda ārstēšanai" un "Farmkompānijām pietrūkst santīmu šķērēm, lai grieztu cenas zālēm".
Turpinot izdevumu sēriju "Tautas slakteru banka", tiks nodrukāts Bankas čeks. Akcijas noslēgumā Tautas slakteru bankas prezidents C.H. MURDEREVSKIS čekā ierakstīs “1 miljons latu”, parakstīs čeku, un tas tiks svinīgi pasniegts Veselības ministrijas pārstāvim (ja neiznāks šīs ministrijas pārstāvis – kāds ierēdnis, tad čeku nodos Veselības ministrijas apsardzei).
Tēmas "Aizkapa nauda" turpinājumā tiks izdotas jaunas “Tautas slakteru bankas” banknotes. Tās būs dzeltenā krāsa ar nomināliem 5, 10 un 50 latu. Uz nomināla malas būs rakstīts: "Šo naudaszīmi Jūs ziedojiet Veselības ministrijai C hepatīta ārstēšanai."
Akcijā piedalīsies 15 cilvēku, ģērbušies dzeltenos krekliņos un kleitās.
Septiņiem cilvēkiem uz krekliņiem būs melns galvaskauss un uzraksts "Rоck(galvaskauss)Roll".  Šie ļaudis, rokenrola ritmos kustēdamies, dalīs garāmgājējiem “Tautas slakteru bankas” naudaszīmes, aicinot ziedot Veselības ministrijai. Pārējie akcijas dalībnieki spēlēs rokenrolu uz lūpām, kruķiem un nūjām (stīgu instrumentu imitācijai). Divi turēs dzeltenas kartona kastes ziedojumiem, lai garāmgājēji varētu mūsu banknotes ziedot Veselības ministrijai. Akcijas noslēgumā šīs kastes tiks atstātas Veselības ministrijā. Tāpat tiks demonstrēti iepriekš par šo tēmu izdoti plakāti.
Savukārt farmācijas kompānijām iegādātas 2 pāri šķēru, kas nokrāsotas riebīgi dzeltenā krāsā un izraibinātas ar asinis imitējošiem laukumiem. Beidzoties akcijai, šīs šķēres, skaisti iepakotas celofānā un apsietas ar dzeltenu lenti, kopā ar pavadvēstuli tiks nogādātas farmācijas kompānijām.
 
      Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHA