Biedrība "Apvienība HIV.LV"Latvija +371 26062077 (ik dienu pl. 9 - 21)
apvieniba@apvienibahiv.lv

 
   
67615

Princis Harijs tiešraidē nodevis eksprestestu uz HIV
Apskatīt komentārus (0)


18.07.2016


Lielbritānijas princis Harijs testu uz HIV veica videokameru priekšā. Procedūras tiešā translācija tika demonstrēta karaliskās ģimenes Facebook lappusē. Tādējādi princis vēlas pievērst sabiedrības uzmanību nāvējošās slimības problemātikai. Trīsdesmit vienu gadu vecais princis devās uz Sv. Tomasa hospitāli Londonā. Tur viņam paņēma no pirksta asinis. Pēc pāris minūtēm jau bija zināms rezultāts. Princis aicināja visus cilvēkus neatkarīgi no dzimumam, rases un seksuālās orientācijas veikt testu un nebaidīties.
Iepriekš princis Harijs jau bija pavēstījis par sadarbību ar organizācijām cīņai ar HIV Lielbritānijā un Āfrikā. Labdarības pasākumā, kas notika Kensingtonas pilī, viņš paziņoja, ka Āfrikas dienvidu daļā vīruss ir galvenais pusaudžu nāves cēlonis, bet saslimšanas līmenis ar AIDS Lielbritānijā ir sasniedzis maksimumu.
"HIV ir vīruss, kas plaukst klusuma dēļ un barojas no noraidījuma. Katrs no mums ir atbildīgs par pašizglītošanos. Mēs varam runāt skaļi, lai pārtrauktu klusumu, neiecietību un veltīgas bailes; lai uzvarētu vīrusu," aicināja princis Harijs.
 
      Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHA