Biedrība "Apvienība HIV.LV"Latvija +371 26062077 (ik dienu pl. 9 - 21)
apvieniba@apvienibahiv.lv

 
   
32373

Preses paziņojums par apaļo galdu
Apskatīt komentārus (0)


14.01.2013


Biedrība “Apvienība HIV.LV”, sadarbībā ar Veselības ministriju, organizē apaļā galda tikšanos par hroniskā C hepatīta ārstēšanas pieejamību Latvijā 16. janvārī no plkst. 10:00 līdz 13:00, Veselības ministrijā (Brīvības ielā 72, Rīgā, 309. telpā), ar mērķi iepazīstināt ar biedrības “Apvienība HIV.LV” veiktā projekta "Zāļu pieejamība - tiesības, nevis privilēģija" aktivitātēm, rezultātiem un diskutētu par izstrādātajām rekomendācijām.

“Katram apaļā galda dalībniekam jāaiziet no pasākuma ar konkrētiem priekšlikumiem kā uzlabot diagnostikas un ārstēšanas pieejamību katram un ikvienam pacientam ar HIV, C hepatītu un HIV/C hepatīta dubultinfekciju,” saka biedrības “Apvienība HIV.LV” valdes priekšsēdētājs A. Molokovskis.

Savu dalību pieteikuši sekojošo iestāžu, organizāciju un uzņēmumu pārstāvji: Veselības ministrija, Nacionālais Veselības dienests, Slimību Profilakses un kontroles centrs, Veselības inspekcija, SIA "Rīgas Austrumu klīniskā universitātes slimnīca", SIA “Merck Sharp&Dohme Latvija”, SIA “Roche Latvija”, Biedrība “Atbalsta grupa inficētajiem ar HIV un AIDS slimniekiem” (AGIHAS), Hepatīta biedrība.

Biedrība “Apvienība HIV.LV” bija vairākkārt paudusi savu nostāju par nepieciešamību palielināt kompensācijas apmēru zāļu iegādei C hepatīta pacientiem un rīkoja publiskas akcijas, kas ieguva plašu rezonansi sabiedrībā.

Biedrība “Apvienība HIV.LV” konsekventi iestājas arī par adekvātas dzīves kvalitātes nodrošināšanu visām pacientu grupām.

Apaļā galda darba kārtība publicētā aktualitātēs biedrības “Apvienība HIV.LV” mājaslapā www.apvienibahiv.lv

Papildus informācija:

Aleksandrs Molokovskis

Biedrības "Apvienība HIV.LV" valdes priekšsēdētājs

molokovskis@gmail.com

Tālrunis: 26062077

 


 
      Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHA