Biedrība "Apvienība HIV.LV"+371 26062077 (ik dienu pl. 9 - 21)
apvieniba@apvienibahiv.lv

 
   
60708

Par Pasaules Bankas kritēriju pārskatīšanu
Apskatīt komentārus (0)


18.09.2015


Mūsu reģions – Austrumeiropa un Centrālā Āzija – ne jau no baumām zina par to, kā Pasaules Bankas kritēriji ietekmē medikamentu pieejamību šajās valstīs. Sakarā ar vadošo donoru aiziešanu un samaksas par ARV terapiju paaugstināšanos, daudzi cilvēki ar HIV mūsu reģionā jau tagad cieš no pārmaiņām Globālā fonda kvalificētajos kritērijos, kas balstās uz Pasaules Bankas novērtējumu tāpēc, ka farmācijas kompānijas savā cenu politikā jau tagad balstās uz Pasaules Bankas kritērijiem.
Mēs aicinām jūs atbalstīt mūsu vēršanos pie Pasaules Bankas ar prasību pārskatīt kritērijus, pēc kuriem valstīm tiek piešķirts "finanšu statuss". Tie balstās tikai uz VVP līmeni, bet tiem nav nekā kopēja ar reāliem ienākumiem, no kādiem bieži vien pārtiek ar HIV dzīvojošie.  
Mēs aicinām parakstīt petīciju "World Bank: Do the Right Thing!" 
Ja jūs gribat savā vārdā parakstīt petīciju kā aktīvists, varat to izdarīt saitē Change.org, ejot uz http://ej.uz/oi5b  "Tell Dr. Jim Yong Kim, President of the World Bank to change the way the World Bank defines Middle Income Countries."  
Nevienam no pasaules reģioniem nav tik ļoti nepieciešama starptautisko organizāciju palīdzība kā mums, bet Pasaules Bankas kritēriji ir viena no pamatbarjerām, ko nepieciešams novērst.

 


 
      Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHA