Biedrība "Apvienība HIV.LV"Latvija +371 26062077 (ik dienu pl. 9 - 21)
apvieniba@apvienibahiv.lv

 
   
103182

Par 1. decembra konferenci
Apskatīt komentārus (0)


17.11.2018


Konference "HIV/AIDS medicīniskie, tiesiskie un sociāli politiskie aspekti" 1. decembrī (pl. 09:00 - 16:00 RSU, Dzirciema iela 16, Rīga)
Aicinām interesentus sestdien, 1. decembrī, piedalīties konferencē HIV/AIDS medicīniskie, tiesiskie un sociāli politiskie aspekti, kas veltīta vienai no aktuālākajām veselības aprūpes un sabiedrības problēmām un tiek organizēta Pasaules HIV/AIDS dienas ietvaros. Konferenci rīko Rīgas Stradiņa universitāte sadarbībā ar Latvijas Infektologu un hepatologu asociāciju, biedrību AGIHAS un Latvijas Ārstu biedrību, un tā notiks RSU aulā.
Šāda formāta konference, kurā piedalīsies mediķi, juristi un sabiedriskie darbinieki, Latvijā notiks otro reizi, bet ar profesionālu politiķu piedalīšanos – pirmo reizi. Būs iespēja iepazīties ar HIV/AIDS pacientu dzīves gājumu ar konkrētām veselības aprūpes situācijām klīnikās un reālijām patologanatomiskajā nozarē, tās apspriest un izvērtēt, padziļināti iepazīties ar autopsiju veikšanas normatīvo bāzi tiesiskā izpratnē, uzzināt juristu viedokli par pacientu atbildību nelīdzestības gadījumā, viedokli par vecāku atbildību bērnu ar HIV/AIDS diagnozi ārstēšanā.
Dalības maksa: 12 EUR; RSU studentiem un rezidentiem, uzrādot studējošā apliecību, dalība konferencē – bez maksas. Pieteikšanās līdz 25. novembrim.
Programma saitē https://www.rsu.lv/notikumi/konference-hivaids-mediciniskie-tiesiskie-un-sociali-politiskie-aspekti
 
      Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHA