Biedrība "Apvienība HIV.LV"+371 26062077 (ik dienu pl. 9 - 21)
apvieniba@apvienibahiv.lv

 
   
40887

LTV Aizliegtais paņēmiens: paviršība audzinot noved līdz AIDS
Apskatīt komentārus (1)


14.12.2013


Pirmavots: | LTV | Aizliegtais paņēmiens | 13. decembrī | http://www.ltv.lv/lv/raksts/13.12.2013-aizliegtais-panjemiens.id21924/
Lai arī šobrīd cīņā pret apreibinošo vielu izplatību sabiedrības uzmanība lielākā uzmanība pievērsta tā saucamajām "legālo" narkotiku bodēm, kas tirgo augu maisījumus, galvenā problēma meklējama iemeslos, kāpēc pusaudži vispār izvēlas un aizraujas ar šo vielu lietošanu. Kādas meitenes mamma jau vairāk nekā astoņus gadus cīnās par savas meitas nākotni, un, vērtējot savu pieredzi, norāda, ka vecāki bieži vien pārāk nevērīgi un neieinteresēti audzina savus bērnus.
Daigas (mammas vārds mainīts) meita sāka "niekoties" ar zālīti, kad viņai bija 14. Šobrīd viņai ir 23, bet jau ir neskaitāmas sodāmības, viņa sēdējusi cietumā un ārsti viņai konstatējuši HIV, kas jau pārgājis AIDS stadijā, atklāj LTV raidījums "Aizliegtais paņēmiens."
"Protams, vislielākā vaina ir manī. Ka es ne tā pratu savu meitiņu izaudzināt. Man bija darbs. Es domāju, ja es bērnu apģērbju, ja es viņu palaižu uz skolu, uz pulciņu. Ja viņš ar kaut ko nodarbojas, tad man viss ir kārtībā. Bet reāli man laika priekš meitas diemžēl nebija pietiekami daudz. Un tas bija tieši tas, kas viņai patiesībā bija vajadzīgs," stāsta mamma.
Pilns izklāsts arī Diena.lv | HIV pozitīvas narkomānes māte: Vislielākā vaina ir manī |
http://www.diena.lv/latvija/zinas/hiv-pozitivas-narkomanes-mate-vislielaka-vaina-ir-mani-14036810
 
      Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHA