AKTUALITĀTES
   

Latvijas Sarkanais Krusts aicina
Apskatīt komentārus (0)


17.09.2013


Lai informētu gan pašvaldības, gan reģionālos un nacionālos medijus, kā arī piesaistītu vietējos iedzīvotājus, tiks organizēta informatīvā diena par projekta „Latvijas Sarkanā Krusta regulāra darbība cilvēktiesību un pretdiskriminācijas jomā” darba plāna īstenošanu, saturu, kā arī darbības programmas plānotajiem rezultātiem 2013. - 2015. gados. Jau pirms informatīvās dienas tiks organizēti dažāda veida pasākumi - konkurss bērniem, erudīcijas loterija jauniešiem „Kas ir EEZ?” u.c., lai piesaistītu dažādas iedzīvotāju grupas.
Informatīvā pasākuma norises vieta: Eiropas Savienības māja, 1. stāva Sarunu istabā (Aspazijas bulvāris 28, Rīga) š.g. 25. septembris. plkst. 13:00.
Pasākuma mērķa grupa: Ikviens iedzīvotājs, it īpaši personas, kas pakļautas sociālās atstumtības riskam, pašvaldības, citas NVO, kas darbojas cilvēktiesību, interešu aizstāvības un diskriminācijas mazināšanas jomā, reģionālie NVO centri, darbojošās neformālās iedzīvotāju grupas, valsts pārvaldes iestādes, uzņēmēji u.c. potenciālie atbalstītāji, mediji.
Aicinām visus interesentus reģistrēt savu dalību pasākumā nosūtot informāciju par dalību uz e-pastu:
elina.zarina@redcross.lv
 
      Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHAGaismas iela 19 k-8, Ķekava, Ķekavas pagasts, Ķekavas novads, LV-2123, Latvija

Logo +371 26062077
Logo apvieniba@apvienibahiv.lv