Biedrība "Apvienība HIV.LV"Latvija +371 26062077 (ik dienu pl. 9 - 21)
apvieniba@apvienibahiv.lv

 
   
34832

Kompānijai jāsamazina ARV preparātu cenas
Apskatīt komentārus (0)


20.04.2013


Tikšanās laikā tika prezentēti kompānijas veiktie jauno preparātu pētījumi, informācija par ARV preparātu reģistrācijas statusu reģiona valstīs, ViiV politika brīvprātīgo licenču izsniegšanā, kā arī ierosināts jautājums par piekļuvi konkrētiem ARV preparātiem un to cenu.
Tāpat tikšanās laikā tika pausta EECA CAB pozīcija, tajā skaitā aktīvistu viedoklis, ka kompānijai ViiV ir jāsamazina reģionā plaši izmantotu preparātu („Combivir”, „Kivexa”, „Ziagen” u.c.) cenas, kā arī jārīkojas, lai šos preparātus reģistrētu valstīs, kur tie nav reģistrēti un tāpēc tos drīkst izmantot tikai donoru programmu ietvaros. Tādējādi tiks novērsts risks, ka pēc donoru aiziešanas var būt pārtraukta HIV infekcijas ārstēšana.
Ar pacientu apvienības Konsultatīvās padomes pozīciju daudz detalizētāk var iepazīties tikšanās protokolā ar farmācijas kompāniju ViiV Healthcare:
http://itpcru.org/netcat_files/File/EECA_CAB_meeting_ViiV_Healthcare_07_02_2013_RUS_F.pdf
vai
http://ecuo.org/media/filer_public/2013/04/03/eeca_cab_meeting_viiv_rus_f.pdf 
**********************************************************
EECA CAB finds that ViiV should review its pricing policy in the region in the direction of a significant price reduction in order to improve access to treatment, especially with respect to the widely used drugs in the EECA region (including "Combivir", "Kivexa" and “Ziagen”). At the moment, the prices are oriented towards the formal classification of countries by income and they do not reflect the specifics of the epidemic and the situation with public health service in the region.
Read full minutes at
http://itpcru.org/netcat_files/File/EECA_CAB_meeting_ViiV_Healthcare_07_02_2013_ENG_F.pdf
 
      Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHA