Biedrība "Apvienība HIV.LV"+371 26062077 (ik dienu pl. 9 - 21)
apvieniba@apvienibahiv.lv

 
   
77360

iPhone pret HIV
Apskatīt komentārus (0)


22.03.2017


Avots: KURSORS | «Apple atbalsta cīņu pret HIV/AIDS, izlaiž sarkanu iPhone 7» | https://kursors.lv/2017/03/22/apple-atbalsta-cinu-pret-hiv-aids-izlaiz-sarkanu-iphone-7/ |
Jau aptuveni desmit gadus Apple sadarbojas ar U2 līdera Bono un Bobija Šraivera izveidoto organizāciju RED (https://red.org/), kas (PRODUCT)RED zīmola ietvaros ļauj uzņēmumiem parādīt, ka tie atbalsta cīņu pret HIV/AIDS, tuberkulozi un malāriju. Praksē tas darbojas tā, ka uzņēmumi izlaiž speciālus (šajā gadījumā sarkanus) savu produktu modeļus un daļu par tiem gūto ieņēmumu novirza RED organizācijai, kas, savukārt, veic ziedojumu cīņai pret šīm slimībām. Beigās ir reklāma produktu ražotājiem, labas domas klientiem, palīdzība slimajiem un peļņa RED. Win-Win-Win situācija! Apple vēsta, ka gadu gaitā RED ir noziedojuši 130 miljonus dolāru. Kopā RED organizācija ir savākusi 465 miljonus dolāru.
Līdz šim Apple šīs sadarbības ietvaros ir izlaidis sarkanus iPod nano, iPod shuffle, iPod touch mūzikas atskaņotājus, Beats austiņas, telefonu aksesuārus un tagad ir pienākusi kārta arī iPhone. Vakar Apple izziņoja sarkanu iPhone 7 un iPhone 7 Plus. Tehniski tie ir tādi paši kā “parastie” iPhone 7, mainīts tikai ierīces krāsojums. Aizmugure un sāni ir koši sarkani ar pelēku spīdīgu Apple logo, bet priekšpuse ap ekrānu – balta.
 
      Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHA