Biedrība "Apvienība HIV.LV"Latvija +371 26062077 (ik dienu pl. 9 - 21)
apvieniba@apvienibahiv.lv

 
   

Ar mašīnās ievietotām instalācijām un audiostāstiem runās par HIV inficēšanās riskiem
Apskatīt komentārus (0)


24.08.2012


Ar mašīnās ievietotām instalācijām un audiostāstiem runās par HIV inficēšanās riskiem
Projekta mājaslapa
http://svesamasina.wordpress.com/
No 28. augusta līdz septembra vidum četros dažādos Rīgas mikrorajonos būs skatāma ceļojošā izstāde „Svešā mašīnā”, kas ar instalāciju un audiostāstu palīdzību runās par HIV inficēšanās riskiem.
Izstādi veidos trīs vecās mašīnās ievietoti audiostāsti, kas papildināti ar fotogrāfijām un instalācijām. Katrā mašīnā izstādes apmeklētājs varēs iepazīties ar vienu stāstu, kas viņam atklās vienu veidu, kā inficēties ar HIV. Izstādes norises vietās dežūrēs brīvprātīgie jaunieši, kas būs gatavi atbildēt uz interesentu jautājumiem un sniegt papildu informāciju gan par projektu, gan par HIV izplatību Latvijā, profilaksi un ārstēšanos.
Projekta mērķus ir izglītot sabiedrību, sevišķi – jauniešus, par HIV inficēšanās riskiem un mazināt diskrimināciju pret HIV inficētajiem.
Sākotnēji izstāde vienu nedēļu būs skatāma Rīgā, Vērmanes dārzā, bet pēcāk ar mašīnās ievietotajiem audiostāstiem varēs iepazīties Uzvaras parkā, kā arī citās galvaspilsētas vietās.
Ceļojošās izstādes atklāšana paredzēta 28. augustā plkst. 15:00 Vērmanes dārzā, Rīgā. Pasākumā piedalīsies izstādes rīkotāju – biedrības „Jaunatne pret AIDS” - pārstāvji, bet muzikālu priekšnesumu sniegs dziesminieks Imants Daksis.
Izstādes atklāšanas laikā norisināsies preses konference, kurā biedrības „Jaunatne pret AIDS” valdes priekšsēdētāja Lauma Brīvība, projekta koordinatore Alīna Gumeņņikova un citi projekta dalībnieki masu medijiem sniegs detalizētu informāciju par ieceri, kā arī dalīs informatīvos materiālus.
Projektu īsteno biedrība „Jaunatne pret AIDS”. Tas tiek finansēts ar Eiropas Komisijas atbalstu.
Papildu informācija:
Alīna Gumeņņikova
Projekta koordinatore
Mob. tel.: 25924722
e-pasts:
alina@jpa.lv
Šis paziņojums atspoguļo vienīgi autora uzskatus, un Komisijai nevar uzlikt atbildību par tajā ietvertās informācijas jebkuru iespējamo izlietojumu.
 
      Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHA