AKTUALITĀTES
   
110054

15 stāsti
Apskatīt komentārus (0)


20.01.2020


Avots: «Pret vardarbību – ar zināšanām un drosmi» | AGIHAS Sieviešu grupa | https://www.facebook.com/AGIHASwomen/?ref=py_c |
Lai pievērstu sieviešu uzmanību vardarbības tematikai un mudinātu viņas vardarbību atpazīt, nebaidīties un rīkoties, atbalsta grupas inficētajiem ar HIV un AIDS slimniekiem "AGIHAS_women's group" 13. janvārī atklāja fotogrāfiju izstādi un organizēja lekciju sievietēm projekta “Vardarbībai nav attaisnojuma” ietvaros.
AGIHAS sieviešu grupa piedalās starptautiskā projektā #ParSpīti (#InSpiteOf), kura centrā ir 15 stāsti par dažāda vecuma un tautības sievietēm, kuras ar HIV dzīvo Eirāzijas valstīs un kuras, neskatoties uz diagnozi, stereotipiem un apstākļiem, ne tikai tiek galā ar sarežģīto dzīves situāciju, bet arī palīdz citiem. Projektu organizē Eirāzijas sieviešu AIDS tīkls.
Latvijā projekta ietvaros ir fotogrāfiju izstāde, kura stāsta par sievietēm, kas dzīvo ar HIV, ir cietušas no emocionālās (vairākas – arī no fiziskās) vardarbības, tomēr, saņemot apkārtējo atbalstu, spējušas tikt galā ar šīm situācijām, izveidot savu dzīves ceļu un tagad palīdz citām sievietēm ar HIV, publiski stāstot savus pieredzes stāstus. Izstāde apskatāma LGBT House Riga* telpās.
Papildus projekta laikā tika organizēta lekcija sievietēm par vardarbību, kā arī izveidoti informatīvi bukleti.
--------------------------------
* LGBT HOUSE Riga atrodas Stabu ielā 19.
LGBT HOUSE par savām mājām uzskata Testpunkts, kas darbojās, otrdienās no plkst. 17:00 līdz 19:00, LGBT un viņu draugu apvienība Mozaīka, biedrība AGIHAS, Informācijas platforma "Pride.Lv" un POP UP kafejnīca, kura darbojās piektdienās un sestdienās no plkst 19:00 līdz pat 23:00.
Avots: Pride.lv | https://www.pride.lv/lv/dzivojam/article/riga-notika-lgbt-house-atklasana/ |
 
      Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHAGaismas iela 19 k-8, Ķekava, Ķekavas pagasts, Ķekavas novads, LV-2123, Latvija

Logo +371 26062077
Logo apvieniba@apvienibahiv.lv