Biedrība "Apvienība HIV.LV"Latvija +371 26062077 (ik dienu pl. 9 - 21)
apvieniba@apvienibahiv.lv

 

26.04.2020
vārda dienas: Alīna, Sandris, Rūsiņš
Vainīgie norīkoti uz mācībām par HIV tēmu (0) 
2020-04-26

ASV bijušais policists, kuru nepieņēma darbā pozitīvā HIV statusa dēļ, saņems naudas kompensāciju. Medicīniskās apskates laikā viņš ārstam izstāstīja par savu HIV+ statusu, bet viņam paskaidroja, ka inficēšanās ar HIV nav iemesls, lai liegtu ieņemt amatu. Tomēr, kad apskates rezultāti tika nosūtīti uz policijas iecirkni, darbu atteica. Policijas departamenta darbiniekiem nāksies piedalīties mācībās par HIV tēmu, kā arī, pieņemot darbā darbiniekus, ievērot noteikumus, saskaņā ar kuriem «diskriminācija invaliditātes dēļ, tai skaitās HIV statusa dēļ, aizliegta».
Lasīt vairāk ...


Gaidāms uzliesmojums (0) 
2020-04-26

Koronavīrusa pandēmija var novest ASV līdz slimību, ko nodod dzimumceļā, uzliesmojumam, kā arī palielināt jaunu HIV inficēšanās gadījumu skaitu, bet prezidenta Donalda Trampa plāns līdz 2030. gadam uzveikt HIV epidēmiju faktiski ir iesaldēts tāpēc, ka visi resursi novirzīti cīņai ar koronavīrusu.
Lasīt vairāk ...


Elpošanas vingrojumu komplekss no Stradiņa slimnīcas (0) 
2020-04-26

Fizioterapeiti ir izstrādājuši elpošanas vingrojumu kompleksu, kas varētu būt aktuāls ne tikai pacientam, kuram ir kāda elpceļu sistēmas saslimšana, bet jebkuram iedzīvotājam!
Lasīt vairāk ...