AKTUALITĀTES
   
22473

Pacientu ombuda preses konference
Apskatīt komentārus (0)


28.03.2012


Pacientu ombuda valdes priekšsēdētāja Liene Šulce - Rēvele sniegs ziņojumu par 2011. gadā sniegtajām konsultācijām, veiktajām aktivitātēm un projektiem, sniegs savu vērtējumu par nozīmīgākajiem notikumiem un problēmām veselības aprūpē, kā arī iepazīstinās ar plānotajām aktivitātēm un prezentēs organizācijas prioritātes 2012.gadam. Savu viedokli izteikt aicināta LR Veselības ministre Ingrīda Circene, kā arī vairāki no Pacientu ombuda sadarbības partneriem - Nacionālā Veselības dienesta direktors Māris Taube, Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas valdes priekšsēdētājs Viesturs Boka, Vidzemes reģionālās slimnīcas valdes priekšsēdētāja Ingūna Liepa, Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas valdes priekšsēdētāja Anda Čakša un Bērnu slimnīcas fonda projektu vadītāja Auce Auškāpa.
Sniedzot savu ziņojumu, Pacientu ombuds akcentēs tādus aspektus kā sabiedrības informētība veselības jautājumos, veselības aprūpes kvalitāte un pieejamība Latvijas pacientam, pacientu tiesību un pienākumu aktuālā situācija, e-veselības pakalpojumu attīstība, sociālo jautājumu problemātika un ietekme uz veselības aprūpi, kā arī citus jautājumus.
Pacientu ombuda galvenais darbības mērķis ir veicināt kvalitatīvu veselības aprūpi, kurā primāras ir pacientu vajadzības pēc efektīvas, savlaicīgas palīdzības, atklātas un objektīvas informācijas, veselību veicinošām aktivitātēm un kurā pacients un ārstniecības personas ir sadarbības partneri.
 
      Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHAGaismas iela 19 k-8, Ķekava, Ķekavas pagasts, Ķekavas novads, LV-2123, Latvija

Logo +371 26062077
Logo apvieniba@apvienibahiv.lv