AKTUALITĀTES
   
105458

Maviret ir drošs arī bērniem
Apskatīt komentārus (0)


22.03.2019


Preparāts “Maviret” ir pangenotipisks, kas praktiski padara to universālu visiem pacientiem ar hronisku C hepatītu, kuriem nav aknu cirozes un kas iepriekš nebija ārstēti. Terapijas, kas gandrīz droši beidzas ar izārstēšanos, ilgums ir astoņas nedēļas. 
Līdz šim vienīgā opcija, ko izmantoja, lai bērniem ārstētu C hepatītu, bija interferonu saturošas shēmas. Šo medikamentu sliktās panesamības dēļ un negatīvās ietekmēs uz bērna attīstību, kā arī ilgā ārstēšanas kursa dēļ to izrakstīja tikai tad, ja bija ievērojams slimības progress.
“Maviret” iedarbībai raksturīga augsta efektivitāte, drošība un īsa lietošana, kas rada jaunas iespējas šo preparātu izmantot bērnu ar hronisku C vīrushepatītu ārstēšanai, sākot no 12 gadu vecuma.
Pēc dažādu starptautisku organizāciju datiem, patlaban pasaulē dzīvo aptuveni 13 miljonu bērnu vecumā no 1 līdz 15 gadiem, kas cieš no C vīrusa hepatīta. Turklāt, kā uzsver speciālisti, nesaņemot pienācīgu ārstēšanu, aptuveni 97% cilvēku ar VHC attīstās aknu fibroze un ciroze.   
********************
Lasiet AbbVie 14. marta paziņojumu: КОМПАНИЯ ABBVIE ОБЪЯВИЛА ОБ ОДОБРЕНИИ МИНЗДРАВОМ РФ ПРИМЕНЕНИЯ ПАНГЕНОТИПНОГО ПРЕПАРАТА КОМПАНИИ ДЛЯ ЛЕЧЕНИЯ ХРОНИЧЕСКОГО ГЕПАТИТА С ВСЕХ ОСНОВНЫХ ГЕНОТИПОВ (ГТ1–6) У ДЕТЕЙ С 12 ЛЕТ
 
      Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHAGaismas iela 19 k-8, Ķekava, Ķekavas pagasts, Ķekavas novads, LV-2123, Latvija

Logo +371 26062077
Logo apvieniba@apvienibahiv.lv