AKTUALITĀTES
   

„Kino Bize” notiks diskusija „Vai redzi vīrusu?”
Apskatīt komentārus (0)


03.08.2013


Laikā, kad vīrusslimību inficētie arvien biežāk nonāk ne vien medicīnas, zinātnes un sociālās palīdzības dienestu redzeslokā, bet kļūst par līdzvērtīgu un aktīvu sabiedrības daļu, „Kino Bize” aicina izvērtēt, cik gan zinoši un atbildīgi mēs esam, nonākot saskarē ar maldīgi, vai tomēr pamatoti, bīstamo.
Antropoloģe Agita Lūse zinās stāstīt par vīrusu slimību fenomenu mūsdienu sabiedrībā un vēsturiskajā skatījumā. Latvijas Infektoloģijas centra un Labklājības ministrijas pārstāvji sniegs profesionālu izvērtējumu par vīrusu slimību aktivitāti un inficēto cilvēku medicīnisko stāvokli, kā arī valstiski noteiktām līdzdalības un atbalsta iespējām sabiedrībā.
Pēc diskusijas visiem tās dalībniekiem un interesentiem būs iespēja bez maksas noskatīties starptautiski godalgoto režisora Džonatana Demmes filmu „Filadelfija” (Philadelphia; 1993). Filma tiek demonstrēta sadarbībā ar ASV vēstniecību Latvijā.
Diskusiju cikla ietvaros notiekošie pasākumi tiek rīkoti bez ieejas maksas. Projekts tiek līdzfinansēts Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sabiedrības integrācijas programmas ietvaros.
 
      Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHAGaismas iela 19 k-8, Ķekava, Ķekavas pagasts, Ķekavas novads, LV-2123, Latvija

Logo +371 26062077
Logo apvieniba@apvienibahiv.lv