AKTUALITĀTES
   
63232

Cīņa ar brīvdienu narkomāniju
Apskatīt komentārus (0)


12.01.2016


Igaunijas tiesībsargājošās iestādes sāks cīņu ar tiem valsts iedzīvotājiem, kuri neregulāri lieto narkotikas, paziņojis Pohjas prefektūras kriminālās daļas vadītājs Urmets Tambre.
«No vienas puses, šie cilvēki rada milzīgu pieprasījumu pēc narkotikām un baro noziedzniekus. Bet tajā pašā laikā "brīvdienu narkomāni" grib, lai policija viņus aizsargātu no noziedzniekiem un lai organizētā noziedzība un bīstami noziedznieki Igaunijā nebūtu. Tā ir divkosīga attieksme," uzskata Tambre.
Viņš uzsvēra, ka policijai ir zināmi cilvēku vārdi, kas lieto un pārdod narkotikas, taču viņš atteicās precizēt, cik "brīvdienu narkomānu" ir tiesībsargājošo iestāžu datu bāzē.
"Katram aizturētajam dīlerim vai narkotiku lietotājam mēs jautājam to cilvēku vārdus, kam viņi pārdevuši vai no kā viņi tās pirkuši, kurš pārpērk narkotikas vai kuram narkotiskās vielas ir lielā daudzumā. Līdz šim problēma bija tāda, ka šis saraksts ir pārāk garš, un mēs nepaguvām ar šiem cilvēkiem nodarboties, bet ne jau problēmas bija tas, ka mēs nezinātu, kuri ir šie cilvēki," piebilda Tambre.
Cīņas ar "brīvdienu narkomāniem" kampaņas ietvaros tiesībsargi plāno organizēt SMS izsūtīšanu. Cilvēkiem, kuri kaut vai reizi būs pievērsuši policistu uzmanību narkotiku lietošanas vai tirgošanas dēļ, uz mobilajiem telefoniem tiks nosūtīta īsziņa ar tekstu "Lūdzu,  nelieto narkotikas, jo tādā veidā tu baro noziedzīgo tirgu!"
Mūsu tulkojums no Lenta.ru 

 


 
      Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHAGaismas iela 19 k-8, Ķekava, Ķekavas pagasts, Ķekavas novads, LV-2123, Latvija

Logo +371 26062077
Logo apvieniba@apvienibahiv.lv